Dusetų meno mokyklos auklėtiniai prisimena praėjusių metų sėkmes ir tikisi gerų naujų mokslo metų

Praėjusieji mokslo metai Dusetų meno mokyklos akordeonistams buvo kupini įvairiausių patirčių ir tikrai sėkmingi. Mokyklos akordeono skyriaus auklėtiniai aktyviai dalyvavo Dusetų miestelio renginiuose ir Antazavėje bei Antalieptėje surengtose šventėse. 2016 – 2017 metais gabūs Dusetų meno mokyklos akordeonistai aktyviai dalyvavo įvairiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose.

2017 metų kovo 10 dieną Martynas Dainys, Ignas Bulota ir Paulius Kolesnikovas sėkmingai pasirodė Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus organizuojamame festivalyje “Ei, mes esame talentingi!” Šiame festivalyje jaunuosius talentus vertinusios komisijos sprendimu Paulius Kolesnikovas buvo apdovanotas diplomu.

Nepraėjus mėnesiui po renginio Juodupėje, 2017 m. balandžio 3 dieną, P.Kolesnikovas jau grojo XV-ame tarptautiniame akordeonistų – solistų konkurse “Naujenė 2017”, kuris vyko Daugpilyje (Latvijos respublika).  Jaunojo muzikanto amžiaus grupėje savo kūrinius atliko 45 akordeonistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos Federacijos. Šiame konkurse Dusetų meno mokyklos auklėtinio pasirodymas tarptautinės komisijos buvo įvertintas antra vieta.

Dar vienas sėkmingas J.Švedo auklėtinių P.Kolesnikovo, M.Bulotos ir I.Dainio pasirodymas įvyko 2017 m. balandžio 7 d. Ignalinoje surengtame Rytų Aukštaitijos jaunųjų atlikėjų festivalyje “Aukštaitijos viltys  2017 m.” Apart Dusetiškių šiame šventiniame koncerte dalyvavo daugiau nei šimtas muzikantų, dainininkų ir šokėjų iš Anykščių, Molėtų, Utenos, Visagino, Zarasų ir Ignalinos muzikos ir meno mokyklų bei kūrybos namų.

Puikūs mokslo metai Dusetų meno mokyklos akordeonistams buvo užbaigti P. Kolesnikovo pasirodymu 2017 m. gegužės 5 d. Utenoje įvykusiame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse “Mažieji talentai 2017 m.” Šis renginys išskirtinis tuo, kad jame gali dalyvauti jaunieji atlikėjai iki 11 metų, grojantys įvairiais instrumentais solo. Dusetų meno mokyklos auklėtinis šiame konkurse tapo laureatu.

Taigi, praėjusieji mokslo metų mūsų meno mokyklos akordeonistams buvo iš tiesų geri. Dėkojame akordeono skyriaus mokytojui metodininkui Juozui Švedui už nuoširdų ir pasiaukojantį darbą bei tikimės, kad ir šie mokslo metai talentingiems ir darbštiems akordeono skyriaus mokiniams bus taip pat sėkmingi.

 

Dusetų meno mokyklos informacija

Juozas Švedas, Dalia Deinienė

Nuotraukos Zarasų rajono savivaldybės administracijos

 

 

 

 

Pirmoje nuotraukoje Paulius Kolesnikovas

Antroje nuotraukoje Martynas Dainys ir Ignas Bulota.