KARATE sezonas baigtas

Latvijos OPEN J.K.A. karate-do čempionatas, Daugpilis, 2016-02-28Viskas kas prasideda, visada anksčiau ar vėliau pasibaigia. Taip nutiko ir Zarasų sporto centro Karate skyriaus auklėtiniams – sezonas baigtas, pradideda vasara. Šiame sezone, ypač jo antroje pusėje, buvo labai daug gero. Taigi, viskas iš pradžių:

Š. m. vasario 28 d. Daugpilyje (Latvija) įvyko Latvijos OPEN J.K.A. karate-do čempionatas. Medalių tiek daug, kad net sunku visus išvardinti. Kiekvienas vaikas iškovojo mažiausiai po vieną medalį, o kai kurie ir daugiau…

Š. m. kovo 12 d. Ogre miestelyje (Latvija) įvyko karate varžybos Ogre Cup 2016 (WKF). Tai tarptautinis turnyras, į kurį atvyko Lietuvos, Baltarusijos, Estijos bei žinoma Latvijos sportininkai. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Viltei Kazlauskaitei iš Dusetų, kuri kumite rungtyje 10 m. amžiaus grupėje iškovojo 2 vietą.

Š. m. kovo 19 d. Panevėžyje įvyko VII Atviras Lietuvos shotokan karatė senjorų čempionatas. Tai turnyras, skirtas įtraukti vyresnio amžiaus sportininkus į varžybinę veiklą. Neblogai sekėsi Zarasų sporto centro karate treneriui Viktorui Paukštei, kuris kumite rungtyje 30 – 40 m. amžiaus DAN (meistrų) grupėje nusileido tik Robertui Gabului iš Panevėžio ir iškovojo 2 vietą, o absolučioje kumite kategorijoje – 3 vietą. Pirmą kartą varžybų skonio paragavo ir Vaida Černauskienė iš Dusetų, kuri absoliučioje moterų kumite rungtyje iškovojo 2 vietą.

Š.m. kovo 26 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos Šotokan/WKF karatė čempionatas. Varžybose dalyvavo Lietuvos šotokan karatė federacijos ir Lietuvos karatė asociacijos sportininkai iš 12-kos šalies klubų virš 180 dalyvių pagal rungtis. Tai buvo 25-tas Lietuvos Šotokan karatė čempionatas ir antras Lietuvos WKF čempionatas pagal atnaujintas WKF taisykles. Čempionato tikslas duoti impulsą vystyti Lietuvoje sportinį WKF karatė, kadangi Pasaulinė WKF federacija atkakliai siekia karatė sporto šakos pripažinimo TOK–e (Tarptautinis olimpinis komitetas) ir deda dideles pastangas tapti olimpine sporto šaka. Žinoma, šiame čempionate dalyvavo ir Zarasų sporto centro auklėtiniai. Geriausiai sekėsi šiems sportininkams:

Neila Sventickytė 16-17 m. -59 kg. WKF kumite rungtyje iškovojo 3 vietą ir 16-17 m. kumite shotokan rungtyje iškovojo 2 vietą.

Ineta Andriūnaitė 16-17 m. +59 kg. WKF kumite rungtyje iškovojo 2 vietą.

Liveta Dainytė 14-15 m. kumite shotokan rungtyje iškovojo 3 vietą.

Š.m. gegužės 7 d. Garliavoje įvyko karate turnyras „Pirmasis wazari“. Ypač jame puikiai pasirodė Arnas Pumputis, kuris 10-11 m. amžiaus grupėje nugalėjęs visus kovotojus iš kitų klubų, tapo šios amžiaus grupės čempionu.

Sveikiname ir didžiuojamės visais mūsų sportininkais, kurių pasiekimai garsina Zarasus bei Dusetas.

VII Atviras Lietuvos shotokan karatė senjorų čempionatas, Panevezys, 2016-03-19 Latvijos OPEN J.K.A. karate-do čempionatas, Daugpilis, 2016-02-28 Lietuvos Shotokan WKC cempionatas Siauliai 201-03-26 Karate varžybos Ogre Cup 2016, Ogre Latvija Garliava Pirmasis wazari 2016-05-07