Respublikinio festivalio ,,Kai tu šalia“ akimirkos“

Š. m. kovo 22 d. Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ugdymo skyriaus ,,Sartukas“ lavinamosios bei socialinių įgūdžių (darbinio) ugdymo klasių mokiniai vyko į Pasvalį, kur vyko respublikinis saviraiškos festivalis „ Kai tu šalia“.

Šio festivalio tikslas – ugdyti įvairių gebėjimų ir poreikių turinčių mokinių kompetencijas, teikiančias galimybių mokiniams tapti aktyviais visuomenės nariais, sėkmingai veikti visuomenėje, padėti tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius. Pasvalio kultūros centre mokiniai parodė nuotaikingą inscenizaciją „ Slėpynių dainelė“. Galimybė dainuoti didelėje salėje, stebėti kitų dalyvių pasirodymus, bendras vieni kitų palaikymas, bendravimas ir bendradarbiavimas, dalyvavimas diskotekoje, mokiniams teikė puikių emocijų.

Pasibaigus renginiui, pedagogai ir mokiniai, buvo maloniai pakviesti į Pasvalio specialiąją mokyklą. Tuo metu, kai mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, diskutavo apie specialiojo ugdymo naujoves, mokiniai smagiai leido laiką diskotekoje, susirado naujų draugų. Pasvalio specialiosios mokyklos direktorė surengė ekskursiją po mokyklą. Mokytojai buvo maloniai nustebinti ugdymo(si) erdvių įrengimu, bei įranga priemonių gausa.

Vaikams tai buvo puiki išvyka, socialinė ir kultūrinė patirtis, teigiamos emocijos, bendravimas su įvairių gebėjimų ir poreikių turinčiais mokiniais.

Mokytojos Birutė Razmanavičienė, Vida Juškienė