Tarptautinė vaikų knygos diena

Atgimstantis pavasaris mums dovanoja gražias šventes. 2017 balandžio 4 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje Dusetų K. Būgos filialo bibliotekoje vyko renginys, kuriame  buvo paminėtos  trys datos. Balandžio 2 d. Tarptautinė vaikų knygos diena, kuri švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno  gimtadieniu. Poeto  Bernardo Brazdžionio 110-osios gimimo metinės ir 2017 m. yra paskelbti lietuvių kalbos kultūros metais, kurie primena mums, kad kalbėti reikia kultūringai ir gražiai.

Bibliotekos vedėja Elena Gaižiuvienė mielai sutiko priimti Zarasų r. Kazimiero Būgos gimnazijos ugdymo skyriaus „Sartukas“ ugdytinius. Jie paruošė  renginį – programėlę į kurią buvo pakviesti ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos pradinių klasių mokiniai.

Ugdymo skyriaus ,,Sartukas ” lavinamosios klasės mokiniai paruošė vieną iš Bernardo Brazdžionio eilėraščių – interpretaciją – žaidimą „MANO NAMAS“. Bernardo Brazdžionio knygose – visas pasaulis: gražios ir pamokančios istorijos, nuostabūs piešiniai, erdvė interpretacijai, vaizduotei, dramai, muzikai, šokiui…

Ugdymo skyriaus „Sartukas“, mokytojos Vida Juškienė ir Birutė Razmanavičienė, paruošė kalbinę viktoriną ,,Neieškok žodžio kišenėje“, kurios metu mažieji skaitytojai turėjo progą atskleisti savo žinias ir kūrybiškumą. Stengėsi  atsakinėdami kalbėti taisyklingai, aiškiai, garsiai, raiškiai.

Aktyviausi renginio dalyviai buvo pamaloninti bibliotekininkių paruoštomis saldžiomis staigmenomis.

Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už organizuojamus renginius, popietes, bei nuoširdžius priėmimus.

 

Mokytojos Vida Juškienė ir Birutė Razmanavičienė