Vakaronė „Pasveikink draugą“

Nors už lango gūdžiausias metų mėnuo, kuris mums atneša ilgiausius ir tamsiausius vakarus, šventinės nuotaikos neapleidžia ir pripildo mus šviesos ir laukimo. Pats laikas su šventine nuotaika susitikti ir pabūti bendrystės šventėje. Zarasų rajono neįgaliųjų draugijoje vykusi vakaronė „Pasveikink draugą“ dar kartą suartino neįgaliųjų bendruomenę Dusetose. Vakaronės dalyviai į šventinę vakaronę suėjo nešini gardžiais lauknešėliais ir kalėdinėmis dovanėlėmis draugui. Ši vakaronė jau tapusi tradicija, besitęsianti keletą metų. Draugijos nariai nori pabūti kartu, pasakyti draugams daug gerų žodžių, pasikeisti dovanėle. Šventinę jaukumo nuotaiką sukūrė gražiai išpuoštas vaišių stalas, uždegtos žvakės šviesa.

Gražių ir prasmingų švenčių linkėjo Dusetų seniūnas Saulius Kėblys. Seniūnas pasidžiaugė šiltu bendradarbiavimu su Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininke Vilhelmina Dubnikova, bendrais planais ir projektais. 2019 metais Dusetos minės 500 metų jubiliejų. Utenos apskrityje Dusetos – 2019 metų mažoji Lietuvos kultūros sostinė. Seniūnas kvietė nelikti neįgaliųjų draugiją nuošalyje, aktyviai dalyvauti įvairiuose renginiuose. Pasidžiaugė, kad Zarasų rajono neįgaliųjų draugija priimta į Lietuvos kaimo, sporto ir kultūros asociaciją „Nemunas“. Neįgaliesiems laukia daug sporto renginių.

Vakaronėje dalyvavo Zarasų rajono tarybos narys Rimvydas Podolskis, Dusetų bendruomenės pirmininkė Aldona Žiliukienė. Svečiai sveikino vakaronės dalyvius su artėjančiomis šventėmis, linkėdami sveikatos, ateities planų įgyvendinimo, aktyvaus dalyvavimo Dusetų bendruomenės veikloje.

Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Vilhelmina Dubnikova sveikindama vakaronės dalyvius su artėjančiomis šventėmis visiems perdavė nuoširdžius LR Seimo nario Algimanto Dumbravos sveikinimus. Pirmininkė pasidžiaugė vis didėjančiu draugijos narių ratu,

kasmet prisijungia vis naujų narių.

Vakaronės metu skambėjo dainos, sakomi gražūs palinkėjimai. Prie kavos puodelio pasidalinta rūpesčiais ir džiaugsmais, buvo aptarti ir sekančių metų planai, nauji projektai, veikla. Smagu, kai daug linksmo ir džiugaus klegesio, juoko, šilto bendravimo.

Vakaronė „Pasveikink draugą“ vyko ir neįgaliųjų draugijos bendruomenėje Zarasuose.

Laima Gorpinič