Vietos produktai ir paslaugos bendruomeniniame gyvenime

DSC00356Š.m. lapkričio 29 d. Dusetose, įgyvendinant Zarasų savivaldybės  vietos veiklos grupės  projektą „Vietos produktų ir paslaugų plėtra, panaudojant inovacinius rinkodaros metodus, kaimo turizme“ pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“, (paramos tarptautinio bendradarbiavimo projektui įgyvendinti sutarties Nr. 4TT-KV-12-1-0006), Dusetų kultūros centre -dailės galerijoje  buvo organizuotas renginys – mugė.

Renginys (mugė) buvo  skirtas pristatyti projekte dalyvaujančių Zarasų rajono amatininkų, tautodailininkų ir bendruomenių vietos produktus ir paslaugas.

Lauke šurmuliavo Antalieptės kaimo bendruomenės  moterys su žirnių šiupiniu, Šlyninkos vandens malūno bendruomenės atstovai vaišino miežių kava ir kepiniais.

Jaukioje Dusetų kultūros rūmų fojė savo rankdarbius eksponavo Aušra Talačkienė, veltus gaminius Eglė Vaitkevičienė, kvapnia vaistažolių arbata vaišino Aušra Krištapavičienė, o šviežiai kepta duona – Regina Veselienė ir Stasys Sutkauskis iš Šlyninkos vandens malūno bendruomenės. Akys raibo nuo Gedimino Kairio medžio drožinių, „Dusetėlės“ moterų mezginių ir Vilijos Visockienės karpinių. Erikas Čypas į mugę atvyko su visa šeimyna: žmona su spalvingomis riešinėmis, dukra – su papuošalais, o pats šeimos galva – su meistriškais medžio drožiniais. Džiugu, jog mugėje dalyvavo Šniukštų kaimo bendruomenės jaunimas, kuris organizavo loteriją.

Po renginio,  Dusetų kultūros rūmuose – dailės galerijoje vyko Dusetų bendruomenės ir parapijos santalkos 10-ies bei Dusetų sporto klubo „Ainiai“ 20-ies metų veiklos jubiliejinis renginys.

DSC00369 kor DSC00356 DSC00372 DSC00358 kor

Zarasų savivaldybės VVG informacija