SPORTUOTI SMAGU!

Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai spalio mėn. dalyvavo Švenčionių rajono žmonių su negalia sporto šventėje, kuri vyko profesinio rengimo centre. Visiems sėkmingų startų, daug laimėjimų ir gražios šventės linkėjo Švenčionių rajono savivaldybės atstovai, renginio organizatoriai. Pasirinkę labiausiai patinkančias sporto šakas, dalyviai varžėsi 8 rungtyse: baudų mėtymo, šaškių, rankų lenkimo, slalomo su vežimėliais, smiginio, svarmens laikymo ištiesta ranka, pasunkinto kamuolio mėtymo į lanką, lankų mėtymo. Daugiausiai neįgaliųjų susibūrė prie smiginio, šaškių ir rankų lenkimo rungčių. Buvo daug azarto, emocijų, šūksnių, nes kiekvienas norėjo ne tik sudalyvauti, bet ir laimėti. Po atkaklių kovų išrinkti geriausieji ir stipriausieji. Pasisekė ir Zarasų rajono draugijos komandos nariams. Dusetiškis Jokūbas Gimbickas užėmė garbingą II –ąją vietą Smiginio rungtyje. Rankų lenkimo rungtyje dusetiškiai užėmė prizines vietas – moterų grupėje Polina Jankūnienė II vieta, vyrų grupėje Rimantas Namajuška I vieta. Sporto šventei Švenčionyse atminti, sportininkų komanda į namus parsivežė prizą – taurę.

Po sportinių žaidynių visi dalyviai buvo pavaišinti koše, saldumynais ir kava.

Lapkričio mėn. Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų komanda dalyvavo 11 –oje Rytų Aukštaitijos regiono neįgaliųjų sportinėse žaidynėse Ignalinoje. Sportininkus pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės atstovai, žaidynių organizatoriai. Ignalinos sporto ir pramogų centre šurmuliavo sportininkai rungtyniaudami įvairiose rungtyse ir bendraudami tarpusavyje. Buvo pasiūlyta varžytis 9 rungtyse. Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos komanda laimėjo 6 medalius. Lankų mėtymo rungtyje vyrų grupėje I vietą užėmė Jokūbas Gimbickas, III vietą – Viktor Gorpinič. Moterų grupėje kopėčių mėtymo rungtyje II vietą užėmė Rimutė Matiukienė. Boulingo rungtyje I vietą užėmė Jokūbas Gimbickas. Baseine plaukimo 25 m. rungtyje – II vietą užėmė Rimvydas Davanauskas. Šaškių rungtyje tarp moterų II vietą užėmė Gražina Krancevičiūtė. Už aktyvų dalyvavimą žaidynėse Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Vilhelminai Dubnikovai ir komandai įteiktas padėkos raštas ir taurė. Žaidynių dalyviams įteikdamas medalius, padėkas ir taures Ignalinos meras H. Šiaudinis, pasidžiaugė žmonių noru būti kartu, išvažiuoti iš namų, aplankyti draugus, džiaugtis vienas kitu. Meras kvietė į Ignaliną atvykti ir kitais metais.

Iš skirtingų rajonų atvykę neįgalieji draugiškai bendravo prie bendro vaišių stalo. Tai graži sporto, draugystės ir bendravimo šventė. Negalia tikrai netrukdo nei sportuoti, nei bendrauti.

Sportininkai nuoširdžiai dėkoja draugijos pirmininkei Vilhelminai Dubnikovai už išvykų į sporto šventes organizavimą ir šiltą bendravimą.