Vaikų vasaros stovykla “Nemradas”

Karalius_Dovydas_18
Stovykla jau dvidešimt antrą vasarą vyks pamėgtoje vietoje – Nemunėlio Radviliškyje, Biržų rajone, mokyklos patalpose, netoli dviejų upių, Nemunėlio ir Apaščios,  santakos. Ji vyks birželio 27 – liepos 4 dienomis. Laukiame apie 100 vaikų – stovyklautojų nuo 7 iki 13 metų, kuriuos numatoma suskirstyti į 12 grupių (būrių) pagal amžių. Berniukai ir mergaitės bus atskiruose būriuose.

Stovyklos išlaikymo suma vienam stovyklautojui – 100 €. Tačiau jei iš vienos šeimos vyksta 2 ir daugiau vaikų išlaikymo suma vienam vaikui 90 €. Į išlaidas įskaičiuotas vaiko sveikatos draudimo mokestis, maitinimas, organizacinės ir administracinės stovyklos išlaidos, būtiniausio inventoriaus įsigijimas. Stovykla yra išlaikoma iš stovyklai paaukotų tikslinių aukų, kurių didžiąją dalį sudaro vaikų – stovyklautojų tėvelių ar globėjų aukos. Paaukoję stovyklos išlaikymui ir parašu patvirtinę gautą Anketą Jūs tampate stovyklos bendradarbiu – organizatoriumi, stovyklos išlaikytoju.

Šių metų stovyklos direktorius – Laurynas Jankevičius. Tel. nr. +37068129342, el. pašto adresas: laurynas@jankevicius.lt Stovyklos kapelionas kun. Dieter Gartmann.

 

kaip usziregistruoti
Apie komandą
Tai atsakingų ir patyrusių pedagogų, studentų mylinti vaikus vadovų komanda, kuri su malonumu dirba 24 valandas per parą. Tarp jų yra studentai ir profesionalūs pedagogai. 7-10 vaikų būriui vadovauja du vadovai. Specialioms   programoms  mes  kviečiame  specialistus  –  komandos formavimo  (teambuilding)  trenerius, vokalo mokytojus, klubinių šokių trenerius, vaidmenų žaidimų specialistus, režisierius, lyderystės trenerius, stilistus, psichologus ir t.t.„NemRadas” – tai vieta, kur kasmet susitinka ir aktyviai ilsisi energingi, kūrybingi vaikai, į paauglystę žengiantys jauni žmonės, kurių požiūris į gyvenimą pozityvus ir sveikas. Mūsų stovykloje niekas neįžeis, nenuskriaus vaiko. Čia griežtai draudžiama vartoti svaigalus ir rūkyti. Stovykloje saugu, o tai labai svarbu.

Kodėl vaikai mus myli? Todėl, kad mes mylime juos. Todėl, kad stovykloje jie nuolat užsiėmę, jiems viskas įdomu. Todėl, kad vadovai čia linksmi ir kūrybingi, o maistas skanus ir sveikas. Todėl, kad nestovime vietoje ir kiekvieną vasarą vis pasiūlome ką nors naują ir netikėtą. Visi drauge dalyvaujame aktyviuose užsiėmimuose, patyriame tikrų nuotykių, mokomės įvairiose studijose, žaidžiame vaidmenų žaidimus, koncertuojame… Visko išvardinti neįmanoma! Pažiūrėkite mūsų nuotraukas ir daug ką suprasite. Prisijunkite prie mūsų!

Anketą atsisiųsti bei visą informacija rasti galite stovyklos svetainėje:

www.nemradas.lt

Karalius_Dovydas_21 Karalius_Dovydas_22 Karalius_Dovydas_23 Karalius_Dovydas_25 Karalius_Dovydas_26 Karalius_Dovydas_27 Karalius_Dovydas_28 Karalius_Dovydas_19  Karalius_Dovydas_8 Karalius_Dovydas_9 Karalius_Dovydas_10 Karalius_Dovydas_12 Karalius_Dovydas_14 Karalius_Dovydas_30 Karalius_Dovydas_31 Karalius_Dovydas_49 Karalius_Dovydas_51 Karalius_Dovydas_54 Karalius_Dovydas_56 Karalius_Dovydas_60 Karalius_Dovydas_32 Karalius_Dovydas_34 Karalius_Dovydas_35 Karalius_Dovydas_37 Karalius_Dovydas_38 Karalius_Dovydas_1 Karalius_Dovydas_2 Karalius_Dovydas_6