Akcija ,,Ištiesk leteną“

DSC03452Žmoniškumas reiškia atsakomybę. Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome…”
Šie Antuano de Sent-Egziuperi žodžiai pasitinka kiekvieną, atėjusį į naujuosius Utenos rajono gyvūnų globos namus. Jie užrašyti ant didelio plakato prie įėjimo ir visiems primena, kad
žmonės yra atsakingi už tuos, kurie yra silpnesni. Tai turėtų suprasti visi: ir besidžiaugiantys savo globotinių draugija, ir pykstantys dėl kaimyno šunelio lojimo, ir kreiva akim palydintys besislepiantį benamį kačiuką ar šuniuką.

Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos biologijos mokytojos, IVg klasės vadovės Laimos Mažiulienės iniciatyva, ne tik dvyliktokai, bet ir visa gimnazijos bendruomenė (administracija, mokytojai, darbuotojai, visų klasių mokiniai) dalyvavo akcijoje ,,Ištiesk leteną”, skirtoje Utenos gyvūnų globos namams paremti. Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 21d., IVg klasės moksleiviai su dovanomis nuvyko į Utenos gyvūnų globos namus. Čia gyvenantys globotiniai džiaugėsi sulaukę paramos: gausybės šunų ir kačių maisto, konservų, pavadėlių ir antkaklių šunims bei katėms, indelių maistui. Mus maloniai sutiko ir priėmė gyvūnų globos namų darbuotojai, įdomiai papasakojo apie šių namų veiklą, aprodė globotinius. Visi džiaugėmės padarę gerą darbą.

    IV g klasės mokinės Jovilė Čičinskaitė ir Santa Kėblytė

DSC03472 DSC03439