Liepsnojantys akordeonai

DSC_0046Vasario 20 dieną Kupiškio meno mokykloje vyko I-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2015“. Konkursas stebino dalyvių gausa: dėl geriausiųjų vardo varžėsi net 41 atlikėjas ir 10 akordeonininkų ansamblių iš visos Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Konkurse dalyvavo jaunieji akordeonininkai iš Rygos (Latvija), Livanu (Latvija), Ukmergės, Garliavos, Pasvalio, Vilniaus, Vievio, Biržų, Panevėžio, Kupiškio, Zarasų ir Dusetų meno ir muzikos mokyklų. Dalyvių pasirodymus vertino garbinga komisija, kuriai vadovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Eduardas Gabnys.

Dusetų meno mokyklą šiame konkurse atstovavo mokytojo Juozo Švedo paruošti mokiniai – Paulius Kolesnikovas ir Martynas Dainys. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus kategorijas. Paulius Kolesnikovas varžėsi A kategorijoje, (8-9 m. mokiniai), Martynas Dainys – C kategorijoje (14-16 m. mokiniai). Džiaugiamės, jog varžydamiesi su kur kas didesnių muzikos ir meno mokyklų atlikėjais, Dusetų meno mokyklos akordeonininkai pasirodė išties puikiai. Nuoširdus, atkaklus, nuoseklus mokytojo ir jo mokinių darbas davė puikius rezultatus – Paulius Kolesnikovas ir Martynas Dainys savo amžiaus kategorijose pelnė garbingas II vietas.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname I tarptautinio akordeonistų konkurso „Liepsnojantys akordeonai 2015“ II vietos laimėtojus Paulių Kolesnikova ir Martyną Dainį bei jų mokytoją Juozą Švedą.

 

Dusetų meno mokyklos informacija