SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU

Susitikimas su Kaledu Seneliu prie Dusetu egles 2014-12-25 Alvydo Stausko fotografija  DSC_9578Kalėdų rytas, visiems mums, Dusetų miestelio gyventojams, padovanojo pačią gražiausią dovaną – visą žemę, medžius ir namus, nuklojo baltu sniegu. Kai gamta, tokia nepakartojamai nuostabi, sniegas blykčiojantis prieš saulę, lyg nubertas deimantais, tai ir šventinė nuotaika tampa pakilesnė. O kokios gi Šv. Kalėdos, be Kalėdų senelio? Nepamiršo jis ir Dusetų gyventojų. Senelis nešinas pilnais maišais dovanų, atvyko visų pasveikinti 12.00 val. į miestelio aikštę, prie pasipuošusios žaliaskarės eglutės. Jo ten laukė gausus būrys susirinkusių Dusetiškių, bei svečių. Kad būtų linksmiau ir jam, ir vaikam, į pagalbą pasikvietė Sniego Karalienę, Katytę Murkę, bei Varlytę Strakalytę, ir visi kartu sukūrė gražų reginį. Kartu su personažais, noriai šoko ir dainavo, visi susirinkusieji. Vaikai deklamavo eilėraštukus Kalėdų Seneliui, ir už tai buvo apdovanoti gausiomis dovanomis. Visus susirinkusiuosius pasveikino Dusetų miestelio seniūnas – Saulius Keblys. Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo, parėmusiems dovanomis – Dusetų Kultūros Centrui, Dusetų Seniūnijai, Zarasų rajono savivaldybės administracijai, Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungai, AB bankui Swedbank – su jūsų visų pagalba, šventė tapo dar gražesnė.

Ir tegul Jus linksmina Naujųjų Metų pūgos ir gražios dienos, tegul kiekvienas saulės spindulys, kiekvienas lietaus lašas, kiekviena snaigė jums neša laimę ir džiaugsmą. Sveikatos, santarvės ir viso ko geriausio 2015 – siais metais.

                                                                                                                            Margarita Simokaitytė

Susitikimas su Kaledu seneliu prie Dusetu egles DSC_9602 Susitikimas su Kaledu Seneliu prie Dusetu egles 2014-12-25 Alvydo Stausko fotografijaDSC_9748 Susitikimas su Kaledu Seneliu prie Dusetu egles 2014-12-25 Alvydo Stausko fotografija  DSC_9578