SAUGI VASARA

IMG_0239Šių metų birželio 15 dieną Sadūnų kaimo bendruomenės namuose vyko  susitikimas su Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenių pareigūne, prevencijos poskyrio specialiste
Rosita Gurskaja. Tema „Saugi Vasara“. Renginio metu susirinkusiems, pareigūnė priminė elgesio kelyje taisykles, kelių ženklus, patarė kaip elgtis kieme, kai lieki vienas namuose, kaip elgtis tamsiu paros metu, kaip apsaugoti savo turtą ( mobilų telefoną, dviratį ), kaip elgtis , kad būtum saugus , ką daryti jei jus užpuola. Dalyviams buvo primintos viešosios tvarkos taisyklės.
Buvo surengta viktorina „Ar žinote  kelio ženklus“. Pareigūnai uždavinėjo klausimus ir už teisingus atsakymus vaikai gavo  dovanėles atšvaitus.
Renginio metu , bendruomenės pirmininkė kiekvienam renginio dalyviai išdalino dovanas (krepšius, liemenes su atšvaitais, atšvaitus – žaisliukus, knygų žymeklius, atvirukus su eismo taisyklių priminimas) gautas iš projekto partnerio VŠĮ „ Utenos regiono keliai“. Renginyje dalyvavo 22 bendruomenės nariai.
Renginio pabaigoje policijos pareigūnė paženklino du telefonus.
Bendruomenės pareigūnė palinkėjo visiems saugios vasaros ir pakvietė bendruomenės abiturientus studijuoti policijos akademijoje .

 

 

Bendruomenės pirmininkė Regina Macijauskienė

IMG_0239 IMG_0235 IMG_0231