DUSETŲ MERGAIČIŲ FUTBOLO TURNYRAS 7X7

DSC03250Lapkričio 7 dieną Dusetų K.Būgos gimnazijos stadione įvyko tarptautinis mergaičių futbolo turnyras 7×7 Dusetų taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko Latvijos Respublikos mergaičių futbolo komandos Rezeknes „Optimist R“ ir Daugpilio „Optimist D“ (keista, bet pavadinimai beveik vienodi), taipogi kvietėme mergaičių komandas ir iš Lietuvos miestų, deja atvyko tik Ukmergės SC. Žinoma žaidė ir šeimininkės – Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda. Visas mokyklos stadionas buvo pilnas.

Žaidėm dviejose aikštelėse vieno rato sistema, t.y. visos su visomis. Pagal ištrauktus burtus pirmosios susitiko dusetiškės su Ukmergės SC, bei Latvijos komandos gavo žaisti tarpusavyje. Ukmergės SC komanda yra nuolatinė visų turnyrų mūsų komandos aršiausia varžovė, tad galvojau, kad tai kova dėl pirmosios vietos. Bet „namų sienoms“ padedant nuo pat pradžių mūsų merginos diktavo žaidimo sąlygas, neilgai trukus pirmavom 1:0, o pirmą kėlinį baigėm 2:0. Po pertraukos varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą, bet daugiau nieko, tad laimėjome minimaliu rezultatu 2:1. Latvijos „optimistės“ iš Daugpilio laimėjo prieš Rezeknės komandą 2:0. Antrose rungtynėse Dusetų „Ainių“ komanda žaidė su Rezeknės merginomis. Rungtynės nesunkios, varžovių komanda ne tokia atkakli – 7:1 dusetiškių naudai. O kitoje aikštelėje daugpiliškės, kiek netikėtai nugalėjo Ukmergės SC sportininkes 2:1. Trečias susitikimas su Daugpilio komanda. Merginos iš Latvijos kiek vyresnės ir žaidžia itin kietai, bet „Ainių“ merginos žaidė užtikrintai, stengėsi, kovojo ir pelnytai laimėjo 4:1. Ukmergė su Rezekne sužaidė taikiai 0:0.

Taigi nugalėjo šeimininkės Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda laimėjusios visus susitikimus ir surinkusios 9 taškus, įmušusios 13 įvarčių ir praleidusios 3. Antrąją vieta iškovojo Daugpilio „Optimist D“ surinkusios 6 taškus, įmušusios 5 įvarčius ir tiek pat praleidusios, trečiąją vietą iškovojo Ukmergės SC su 1 tašku, tik pagal geresnį įvarčių santykį, nes ir ketvirtoje vietoje likusios Rezeknes „Optimist R“ surinko 1 tašką, tik įvarčių jos praleido gerokai daugiau, atitinkamai 2-4 ir 1-9.

Pirmas tris vietas užėmusių komandų žaidėjos apdovanotos medaliais, o pačios komandos – taurėmis. Visų komandų žaidėjas pavaišinome šakočiais. Svečių komandų žaidėjos apdovanotos už korektiškiausią žaidimą specialiai tam paruoštais Dusetų „Ainių“ futbolo marškinėliais. Šaunu. Ačiū Dusetų gimnazijos darbuotojams už paruoštą aikštę, rūbines, parodytą dėmesį mergaičių futbolui.

 

Rimas Vaitukaitis

DSC03250 DSC03251