LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Liaudies sokiu vakaras Alvydo Stausko fotografija DSC_6655Spalio 18 dieną, Dusetų kultūros centre  18.00h  vyko „ Liaudiškų šokių vakaras “. Idėja  kultūros centro darbuotojams- meno vadovams – Sigitai Gudonienei ir Ramūnui Lisinskui.

Miestelyje jau gana ilgą laiko tarpą nevyksta jokie šokių užsiėmimai, todėl Sigita ir Ramūnas, nusprendė visiems priminti kiek yra daug ir smagų lietuvių liaudies šokių. Kadangi toks vakaras vyko pirmą kartą, organizatoriai nesitikėjo gausaus susidomėjimo, tačiau liko mloniai nustebinti, kad susirinko nemažai žmonių. Scenoje grojo pats organizatorius – Ramūnas Lisinskas, su savo vadovaujamu ansambliuku, nors groti galėjo kas tik nori, ir moka. Šokių mokymu užsiėmė – Sigita Gudonienė. Sėdinčių  nebuvo, nebent tik atgauti „kvapą“.  Visi noriai mokėsi ir šoko.

Vakaras praėjo linksmai ir įsimintinai. Visi namo išėjo linksmi ir su padėkos šypsenomis. Vakaro organizatoriai tikisi, kad galbūt šią idėją pavyks paversti tradicija, todėl kitą tokį vakarą planuoja surengti po mėnesio.

Esate laukiami visi – nuo mažiausio iki didžiausio. Jei nepašokti, tai tiesiog maloniai pabendrauti ir pasiklausyti muzikos.

 

Margarita Simokaitytė